08 лютого 2018 р. відбулась 11 сесія Озернянської сільської ради.

Фото без опису

Із 22 депутатів участь в роботі сесії прийняли 17.

Порядок денний:

Фото без опису

На початку сесії виступили:

Прінь Євген Романович - лікар психіатр Зборівської РЦЛ та Семенина Анатолій Павлович - Директор Зборівської ДЮСШ про виділення коштів відповідно для лікування жителів громади, та заробітну плату тренерам спортивних секцій, які працюють в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної.

Волошин Ірина Миколаївна - заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної, яка ознайомила присутніх із програмою "Нової української школи".

Фото без опису

Депутатам було роздано додатки щодо виконання бюджету за 2017 р. та даними про виділення коштів відповідно до програми соціально-економічного розвитку на 2018 р.

Фото без опису

Найбільш бурхливого обговорення викликало питання ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної та встановлення світлофора й освітлення по вул. Б. Хмельницького в с. Озерна.

Фото без опису

Усі зауваження та пропозиції депутатів було взято до уваги.